Większość kierowców niestety nie zwraca uwagi na stan ogumienia samochodu i nie zaprząta sobie głowy wymianą opon. Jeżeli nadejdzie już taka konieczność, to często decydują się na zakup używanego ogumienia - czy taki zabieg ma sens i warto na nim oszczędzi?

Wypolerowane na lustro, lakierowane na najróżniejsze kolory, przykryte kołpakami z supermarketu, otulone oponami za setki złotych lub takimi, które pamiętają jeszcze kartki na mięso - felgi to wizytówka auta i jego właściciela.

Musi być bezpieczny, możliwie łatwy w montażu, nie niszczyć rowerów. Dobrze by było, żeby przy okazji nie był przesadnie drogi - czy na rynku istnieją konstrukcje spełniające wszystkie wymienione warunki?

Popularne serwisy aukcyjne zalewa fala podejrzanie tanich felg aluminiowych, które łudząco przypominają oryginalne wzory znanych marek, jednak ich producent nie jest dokładnie znany. Czy warto oszczędzić nawet połowę kwoty (w niektórych przypadkach nawet kilka tys.

Box dachowy to bardzo popularne rozwiązanie w okresie urlopowym, jednak czy na pewno dobrym? Jaki wpływ na właściwości jezdne ma jego stosowanie? Na co zwracać uwagę przy zakupie?

Rejestratory trasy do niedawna największą popularnością cieszyły się za naszą wschodnią granicą, jednak coraz częściej korzystają z nich również kierowcy na polskich drogach. Czy warto wyposażyć auto w takie urządzenie? Jakie płyną z tego korzyści i na co zwrócić uwagę przy zakupie kamery?

Opony całoroczne (zwane również wielosezonowymi) niezbyt dobrze kojarzą się polskim kierowcom, jednak czy faktycznie mamy się czego bać?